"Jak Zrobić Bloga i Jak Go Pozycjonować w Google..."


Dla kogo jest to szkolenie


 

Wiele osób posiadających własną stronę internetową szuka odpowiedzi na pytanie jak można poprawić jej pozycję w Google? Najczęstsze problemy jakie się pojawiają wyglądają następująco:

„Strona internetowa przez pewien czas znajdowała się na pierwszej stronie wyników Google. Po kilkunastu dniach spadła na stronę 8. Teraz nie jest nawet w pierwszej setce. Co może być przyczyną?…”

To przydarza się najczęściej stronom nowym. Miałeś z tym do czynienia?

Ten poradnik nauczy Cię podnosić stronę z aktualnej pozycji w Google wysoko w górę, nawet do pierwszej dziesiątki.

„Zbudowałem ogromne zaplecze linków. Szło całkiem dobrze, strona wznosiła się regularnie w górę, aż doszła do 2 strony wyników wyszukiwania Google i tam utknęła. Pomimo dalszego linkowania pozostaje tam już od kilku miesięcy…”

Czy ty też masz takie doświadczenie? Też utknąłeś na jakiejś pozycji i nie ważne co byś robił Google nie chce cię puścić wyżej?

Nie przejmuj się. W dalszej części dowiesz się jak sobie z tym poradzić.

„Moja strona internetowa tuż po jej przygotowaniu pojawiła się na 49 stronie wyników wyszukiwarki Google. Pomimo ciągłej pracy nad stroną, aktualizacji, itp. jej pozycja zmieniła się niewiele. Maksymalnie dotarła do 40 strony…

To również poważny problem, choć można go przeskoczyć.

„Przygotowałem stronę internetową ale nie wiem co zrobić, żeby znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google. Stanąłem w miejscu i nie wiem jak ruszyć, nie mam doświadczenia…”

Pozycjonowania można się nauczyć, wbrew pozorom nie jest to tak bardzo trudne jak się powszechnie uważa. Zapoznaj się z moimi poradnikami, a będziesz w stanie bez problemu umieścić stronę internetową wysoko w wynikach Google.


Jeśli powyższe scenariusze są Ci znajome to powinieneś przeczytać ten poradnik od deski do deski, a następnie wprowadzić na swojej stronie internetowej odpowiednie zmiany, które pchną ją wysoko w górę.


 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *