"Jak Zrobić Bloga i Jak Go Pozycjonować w Google..."


Monitorowanie pozycji w Google


Seo-stat.pl

Kiedyś korzystałem z Free Monitor For Google, Web-Tools, a później SeoStation. Jednak zawsze coś było nie tak, od jakości zaczynając na cenie kończąc. W końcu trafiłem do seo-stat.pl – od tamtej pory już bez przerwy korzystam z tego systemu i jestem bardzo zadowolony.

Jakość w seo-stat.pl jest zadowalająca, cena niska – do 20 fraz monitoring jest gratis, dopiero powyżej 20 fraz system wymaga opłat, które są jednak bardzo niskie.

Korzystanie z serwisu jest łatwe, nie będę się więc nad tym roztrząsał, zamiast tego pokaże alternatywne rozwiązanie dla osób, które pomimo niskiej ceny nie zechcą korzystać z systemu seo-stat.pl


 

Web-tools.pl

Narzędzie, z którego korzystałem jakiś czas temu (po „free monitor for google”)


 

Free Monitor For Google

Program pobierz z internetu i zainstaluj na komputerze.

free-monitor

W zakładce ‘Options’ – ‘Preferences’ ustaw ‘Country’ – ‘Poland’ (obszar wyszukiwania – Polska)

oraz ‘Check first’ …100… ‘results’ (przeszukaj 100 pierwszych pozycji – oczywiście możesz ustawić dowolną ilość pozycji)

Dobrze jest tu skorzystać z zewnętrznego serwera Proxy, ponieważ jeśli sprawdzasz dużą ilość domen to w pewnym momencie IP twojego komputera zostanie czasowo zbanowane. Będziesz musiał czekać pewien czas, żeby ponowić sprawdzanie. To utrudnia pracę, dlatego sam teraz korzystam z seo-stat.pl

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *