"Jak Zrobić Bloga i Jak Go Pozycjonować w Google..."


Optymalizacja za pomocą SeoPressor


Jeśli nie masz przekonania, że sam jesteś w stanie zrealizować powyższe wskazania odnośnie optymalizacji SEO, to istnieje świetne narzędzie, które bardzo ułatwia i przyspiesza optymalizację strony.

Korzystam z niego na wszystkich moich wordpressowych stronach bo dzięki niemu mam pewność, że zrobiłem wszystko jak należy i że moja praca nie pójdzie na marne.

SeoPressor to plugin do wordpressa, który automatycznie poprawia zawartość strony. Dodaje znaczniki H, Alt, pogrubia, podkreśla,… Ponad to ocenia treść, zlicza słowa, określa poziom słów kluczowych. Dzięki tej wtyczce wiesz czy i w ilu procentach twoja strona spełnia wymagania Google.

Na poniższej stronie znajdziesz film, który pokaże Ci dokładniej możliwości tej świetnej wtyczki oraz prostotę obsługi >> LINK >>

Dzięki niej dużo szybciej awansujesz na pierwsze pozycje w Google.


 

Jak zainstalować wtyczkę SeoPressor w wordpressie?

Po pobraniu wtyczki na komputer zaloguj się do serwera, na którym zainstalowałeś stronę. Ja używam do tego programu Total Commander. Przejdź do katalogu, w którym znajduje się strona, następnie przejdź do katalogu wordpressa ‘wp-content’ – ‘plugins’ i skopiuj do niego rozpakowany folder ‘seopressor’:

wtyczka

Inna metoda to dodanie wtyczki przez panel administracyjny wordpressa.

Zaloguj się do niego, przejdź do zakładki ‘Wtyczki’ – ‘Dodaj nową’, u góry znajdź link ‘Wyślij na serwer’ i kliknij go jeden raz lewym przyciskiem myszy. Następnie kliknij przycisk ‘Przeglądaj’ i na dysku wyszukaj NIEROZPAKOWANY – czyli w formacie .zip – plik z wtyczką SeoPressor.:

wtyczka2

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *